Henkilöstö

Suomenojan toimipisteen henkilöstö

Riitta Vesanen

Fysioterapeutti, Lymfaterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Espoonlahti, Suomenoja


Heli Harsunen

Fysioterapeutti, FM, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Niittykumpu, Suomenoja



Espoonlahden toimipisteen henkilöstö

Riitta Vesanen

Fysioterapeutti, Lymfaterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Espoonlahti, Suomenoja


Sara Seppäläinen

Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 4

Toimipisteet

Espoonlahti, Kamppi



Tapiolan toimipisteen henkilöstö

Riitu Rautionaho

Fysioterapeutti, urheiluhieronta, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Etu-Töölö, Tapiola




Leppävaaran toimipisteen henkilöstö

Jenni Toivonen

Fysioterapeutti, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Konala, Leppävaara, Niittykumpu




Kampin toimipisteen henkilöstö

Iida Viitanen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2, 3


Sara Seppäläinen

Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 4


Virve Tavia

Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, hintaluokka 2 ja 3


Laura Korhonen

Osteopaatti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3




Etu-Töölön toimipisteen henkilöstö

Riitu Rautionaho

Fysioterapeutti, urheiluhieronta, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Etu-Töölö, Tapiola




Käpylän toimipisteen henkilöstö

Virve Tavia

Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Kamppi, Käpylä


Maija Pesto

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Käpylä



Kirkkonummen toimipisteen henkilöstö




Niittykummun toimipisteen henkilöstö

Terhi Antikainen

Fysioterapeutti, hintaluokka 2 ja 4

Toimipisteet

Niittykumpu


Heli Harsunen

Fysioterapeutti, FM, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Niittykumpu, Suomenoja


Katriina Pohjola

Fysioterapeutti, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Niittykumpu


Konalan toimipisteen henkilöstö

Jenni Toivonen

Fysioterapeutti, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Konala, Leppävaara, Niittykumpu